Dlaczego my

Progress Holding od 15 świadczy usługi dla swoich klientów. Część z naszych klientów jest z nami od samego początku.  Tak samo i  zespół po części jest od samego początku.  Do największych osiągnięć  możemy zaliczyć  uczestniczenie w procesie przygotowania, pozyskania finansowania i wprowadzenia na WGPW NewConnect 2 spółek zagranicznych (ticker CRP i AGL). Spółki te cały czas zwiększają zyski.  Nasz zespół posiada kompetencje nie tylko w księgowości ale bankowości, pozyskaniu klientów i zakładaniu spółek w kraju i za granicą.

Napiszcie do nas chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem office@progressholding.pl

Progress Holding  to doświadczenie we współpracy w Polsce i na Ukrainie procentuje w postaci aktualnych kontaktów, znajomości przepisów i praktyk rynkowych.

Rozpoczynając pracę z klientem zawsze oceniamy, czy nasze zaangażowanie przyniesie mu określone korzyści, składamy wizytę w siedzibie firmy i miejscu produkcji. Takim sposobem nabieramy pewności o mocnych stronach klienta, co pozwala przedstawiać go potencjalnym kontrahentom z większym zaangażowaniem.

Dzielimy się z klientem swoim doświadczeniem odnośnie funkcjonowania danego rynku i sektorów gospodarki, wybieramy i przedstawiamy nowych kontrahentów zainteresowanych produktami klienta.

Napiszcie, podzielimy się naszym doświadczeniem office@progressholding.pl

×

Zamówić rozmowę