Eksport na Ukrainę

Eksport na Ukrainę cały czas pozostaje żywym i aktualnym tematem, ponieważ bliskość geograficzna i kulturowa stawia Ukrainę jako ważnego partnera handlowego.

Progress Holding posiada ponad 17 lat doświadczenia w eksporcie na Ukrainę, zdobywaniu doświadczenia jak pozyskać klientów na Ukrainie. Skutecznie pozyskaliśmy wielu klientów na Ukrainie. Obsługujemy 2 spółki notowane na WGPW NewConnect pochodzące z Ukrainy. W jakich dziedzinach wspieramy naszych klientów na Ukrainie?

 

Co eksportować na Ukrainę?

Ponieważ wielu klientów zastanawia się jak sprzedać towar na Ukrainie, co sprzedać na Ukrainie? Dlatego też w odpowiedzi na te pytania znajdujemy potencjalnych klientów na rynku ukraińskim w celu sprzedaży produktów polskiego eksportera. Doradzimy jak sprzedać na Ukrainie, jakie są stosowane cła, dokumentacja i certyfikaty. Podpowiemy co polscy eksporterzy wysyłają na Ukrainie. Dlatego tez poniżej przedstawiamy szereg wskazówek dla polskich eksporterów.

Sklep internetowy – sprzedaż do Ukrainy – ostatnio popularny temat. Dostajemy zapytania jak realizować sprzedaż na Ukrainę online, jak spowodować aby sprawnie działał sklep online na Ukrainę, jak pozyskać klientów na Ukrainie? Warto wiedzieć, że Ukraina ma rozbudowana sprzedaż internetową. Szczegóły opisujemy poniżej.

 

Sprzedaż na Ukrainę krok po kroku

 

Przedstawiamy po kolei jak wygląda eksport towarów na Ukrainę. Wyjaśnimy – co warto wiedzieć.

Firmy z Ukrainy – analiza rynku ukraińskiego – podzielimy się analizą jakie są wymogi związane z wprowadzaniem towaru do obrotu na rynek ukraiński. Jaka wyszukiwarka firm na Ukrainie jest odpowiednia. Zagadnienia te opisujemy na przykładach; jak prowadzić eksport żywności na Ukrainie, sprzedaż samochodu ciężarowego na Ukrainę, firmy budowlane na Ukrainie

Jak wystawić fakturę na Ukrainę – sprawy księgowe – sprzedaż do Ukrainy jest bez VAT, ale mogą być wyjątki. Jakim sposobem zidentyfikować nip firm z Ukrainy. Dlatego tez w poniższym tekście wyjaśnimy jak zaksięgować sprzedaż na Ukrainę.

Informacje o otwarciu firmy i prowadzeniu księgowości na Ukrainie znajdziesz tutaj

Inne rozdziały
baner-doradztwo-1
Usługi dodatkowe
SPRAWDŹ
baner-doradztwo-1
Jak sprawdzić ukraińskiego kontrahenta
SPRAWDŹ
×

Zamówić rozmowę