Nadzór nad księgami prowadzonymi we własnym zakresie przez klientów

Dla kogo jest dedykowana usługa nadzoru nad księgami?

Nadzor nad ksiegami prowadzonymi we wlasnym zakresie przez klientow
Nadzór nad księgami prowadzonymi we własnym zakresie przez klientów jest usługą, która jest ceniona przez osoby, które z różnych przyczyn są zmuszone do dłużej absencji. Na przykład w razie urlopu macierzyńskiego lub innego powodu powodującego niezdolność do pracy.

Nadzór nad księgami cenią sobie także przedsiębiorcy, których księgi rachunkowe są prowadzone przez zagraniczny podmiot. Częstym przykładem są przedsiębiorstwa, które należą do grupy kapitałowej. Ponadto, nadzór nad prowadzonymi księgami to bardzo dobre rozwiązanie zawsze wtedy, gdy chcesz mieć pewność, że księgi są prowadzone w sposób prawidłowy i rzetelny.

Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz bieżące wsparcie. Dokładamy wszelkich starań aby obowiązki jakie wynikają z ustawy o rachunkowości były spełnione z należytą rzetelnością. Bardzo zależy nam na tym aby współpraca przebiegała bezproblemowo i efektywnie.

Różne modele współpracy

Nadzor nad ksiegami prowadzonymi we wlasnym zakresie przez klientow
Ze względy na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców oferujemy zróżnicowane warianty współpracy w zakresie nadzoru nad księgami.

Pierwszy model współpracy to tak zwany nadzór bezpośredni, w ramach którego oferowane są okresowe przeglądy ksiąg, kontrola dokumentacji (pod względem formalnym i rachunkowym) oraz sprawdzanie zeznań deklaracji podatkowych, sprawozdań oraz raportów zarządczych.

Drugi model jest dedykowany dla spółek, które należą do zagranicznych grup kapitałowych i mają prowadzone księgi przez zagraniczne jednostki finansowe. W takim wypadku usługa skupia się na sporządzeniu rozliczeń w taki sposób aby dostosować je do polskich warunków prawno-księgowych.

Zdalna współpraca

Warto odnotować, że prowadzenie ksiąg może odbywać się na programie finansowo-księgowym z którego korzysta Państwa firma lub też możemy zaproponować wykorzystanie naszej infrastruktury informatycznej.

Ponadto, warto podkreślić, że oferujemy współpracę zdalną. Nasz zespół może połączyć się z państwem za pomocą Internetu.

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

Klienci doceniają współpracę z naszym biurem ze względu na kompleksowość usług, duże doświadczenie w prowadzeniu projektów dla przedsiębiorstw z różnych branż, szybki i wygodny kontakt, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz przede wszystkim nienaganną znajomość polskich przepisów prawnych oraz znajomość różnych systemów finansowo-księgowych.

×

Zamówić rozmowę