Obsługa kadrowo-płacowa

Obsluga kadrowo-placowa

Dla kogo dedykowana jest usługa w postaci obsługi kadrowo-płacowej?

Wykonywanie obowiązków kadrowo-płacowych leżą na głowie tych przedsiębiorców, którzy zatrudniają pracowników. Niejednokrotnie zdarza się, że potrzebna w tym zakresie jest pomoc doświadczonego biura rachunkowego.

Usługi wchodzące w skład obsługi kadrowo-płacowej

W ramach obsługi kadrowo płacowej wykonywane jest przygotowywana jest dokumentacja i rozliczenia dla organów państwowych w tym ZUS, Urzędu Skarbowego, PFRON oraz GUS. Przykładowe usługo to między innymi przygotowywanie, rozliczanie i archiwizowanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, rozliczanie urlopów i delegacji, prowadzenie akt personalnych, obsługa rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przygotowywanie sprawozdań o dochodach oraz wyliczanie zaliczek na podatek od dochodu, przygotowywanie świadectw pracy oraz zaświadczeń, nadzór nad kwestiami związanymi z BHP, badaniami lekarskimi oraz szeregiem innych formalności. Dokładny zakres usługi jest szczegółowo ustalany ze zleceniodawcą

Usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej realizowane przez naszą firmę

Wykonywana przez nas obsługa kadrowo płacowa wyróżnia się rzetelnością i profesjonalizmem jaki charakteryzuje najlepsze biura rachunkowe. Stale staramy się polepszać naszą ofertę tak aby spełnić wymogi różnych przedsiębiorstw niezależnie od specyfiki działalności oraz wielkości danego przedsiębiorstwa. Poza wykonywaniem codziennej pracy cały czas podnosimy swoje kwalifikacje oraz na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach.

Działamy na terenie całego kraju

Prowadzimy obsługę po polsku, rosyjsku i angielsku

Bezpłatnie skonsultujemy Twoje pomysły

×

Zamówić rozmowę