Wall Street po raz 20 w Karpaczu

W dniach od 2 do 5 czerwca 2016 r. w Karpaczu odbyła się 20 konferencja prywatnych inwestorów. Jest to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce.
Konferencja przebiegał w cieniu zmian jakie wprowadza rząd, mających nie najlepszy wpływ na rynek kapitałowy. W prezentacjach wielu prelegentów przewijał się niepokój związany z realizacja ,,dobrej zmiany,,. Szereg wykładowców podkreślało pojawienie się nowych ryzyk, do tej pory zupełnie nie branych pod uwagę. Niestety ryzyka te zbierają się nad WGPW, jak będzie wyglądać jej przyszłość.
W tym roku honorowym gościem był właściciel i prezes CCC S.A.  Dariusz Miłek. Powtarza się zasada, że osoby odnoszące sukcesy w sporcie ( pan Miłek był wielokrotnym mistrzem Polski juniorów w kolarstwie) są też skuteczni w biznesie. Zapewne wielu inwestorów nie wie, ze nazwa CCC pochodzi od sloganu  prezesa Miłka ,,cena czyni cuda,, Fraza ta padała kiedy ktoś ze sprzedawców mówił, że  nie jest w stanie sprzedać towaru. Prezes Miłek ze swadą i humorem opowiedział swoją historie sukcesu. ,,Byłem najzdolniejszym handlowcem wśród kolarzy, w tamtych czasach umiałem sprzedać towar kolegów , swój biznes zacząłem od szczęk ,,– mówił prezes.
Obecnie CCC S.A. sprzedaje 50 mln par butów rocznie, we własnej fabryce w Polkowicach produkuje 3 mln par butów rocznie. CCC S.A. goni Deichmanna – lidera w Europie –  w czym prezesowi sekundujemy.
Konferencja gościła również pania Prezes WGPW Małgorzata Zaleską Pani Prezes Zapewniła, że pracuje nad zwiększeniem oszczędności Polaków. Nie jest jasne jak to będzie wyglądać ale również sekundujemy pani Prezes w tych poczynaniach.×

Zamówić rozmowę