Zlecenie usługi na Ukrainę, znalezienie podwykonawcy na Ukrainie

Generalnie zlecenie produkcji na Ukrainie jest opłacalne. Jeśli mówimy o przetwórstwie rolnym jak również produkcji przemysłowej, zlecenie produkcji na Ukrainie ma kilka zalet: wyszkolona kadra techniczna, tania energia i tania siła robocza. W rezultacie uzyskujemy konkurencyjny produkt.

Istnieją trzy sposoby, aby znaleźć podwykonawcę:

 • Przetarg. Pomagamy firmie przeprowadzić selekcję podwykonawców poprzez ogłoszenia przetargu. Warunki przetargu obejmują: wykaz prac, terminy wykonania prac, płatności, itp. Zwycięzca przetargu podpisuje kontrakt i wykonuje zlecone prace.
 • Znalezienie podwykonawcy na miejscu. W przypadku kiedy generalny wykonawca, poszukuje podwykonawców, możliwe jest uzyskanie zlecenia podwykonawcy na miejscu.
 • Praca dla podwykonawcy. Ponieważ firmy zawsze dążą do optymalizacji, to często klient – wykonawca – podwykonawcy –jest z tego samego holdingu. Tak więc okazuje się, że przyjmowanie zlecenia od podwykonawcy, w rzeczywistości jest pracą dla generalnego wykonawcy.
 • Indywidualne znalezienie podwykonawcy.

Dowiedz się jak zaoszczędzić na podwykonawstwie, jak zdobyć wiarygodnego kontrahenta – napisz do nas i dowiedz się więcej.

Warto rozważyć możliwość rozwoju swoją działalność lub realizację projektu, poprzez zaangażowanie podwykonawców.

Progress Holding pomoże Waszej firmie w poszukiwaniu i doborze podwykonawców.

Masz jakieś uwagi ?

Napisz do nas !

współpracuj z nami.

  Współpracuj z nami

  Nasz zespół posiada doświadczenie wieloletniej pracy w kilku krajach

  Europy Wschodniej i Azji Południowo-Wschodniej

  Wybierz opcję z listy poniżej:

  ×

  Zamówić rozmowę