Usługi księgowe

Dzisiejsze biuro rachunkowe dla firm to nie tylko ewidencjonowanie faktur i wysyłanie deklaracji skarbowych, ale także możliwość doradzenia klientowi jak przeprowadzić skomplikowane operacje międzynarodowe, jak przewidzieć konsekwencje podatkowe, jak przygotować się do wejścia na rynki zagraniczne, jak zdobyć finansowanie, jak zdobyć informacje od ekspertów z różnych dziedzin.

Księgowość i rachunkowość to nasza domena.

Progress Holding Sp z o.o. ponad 17 lat świadczy usługi księgowe w Warszawie, prowadzi biuro rachunkowe dla małych i średnich firm (MSP). Obsługujemy firmy z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, Gdańska Łodzi i Lublina.

Czy to rachunkowość, prowadzenie księgowości, czy też usługi rachunkowe dodatkowe – w realizacji tych zagadnień nasze biuro księgowe pomaga wszystkim klientom. W pakiecie prowadzenia księgowości oferujemy wsparcie sprzedaży poprzez promowanie ogłoszeń na międzynarodowym portalu ogłoszeniowym https://4biz2.biz.

Większość naszych klientów prowadzi handel zagraniczny. Duża część naszych klientów to firmy z kapitałem zagranicznym. Prowadzenie obsługi księgowej po rosyjsku i angielsku. Nasi klienci to firmy o różnych profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym. Pełna obsługa księgowa i rachunkowa naszych klientów prowadzona jest w języku polskim, rosyjskim i angielskim. To odpowiedź na pytanie szukam biura księgowego.

Usługi księgowe i rachunkowe świadczone przez Progress Holding

Czym się kierować wybierając biuro rachunkowe?

Wybranie biura rachunkowego nie jest prostą decyzją. Zdecydowanie wybór powinien być poprzedzony dokładnym sprawdzeniem dostępnych na rynku ofert. Dokonanie dogłębnej analizy na etapie wyboru biura na pewno jest kluczowe dla prowadzenia działalności gospodarczej. Podstawą podczas wybierania biura rachunkowego jest zwrócenie uwagi czy dane biuro posiada licencję Ministra Finansów, Certyfikaty Centrum Informacji Księgowej, czy pracownicy biura biorą udział w kursach i szkoleniach oraz czy biuro posiada ubezpieczenie OC na prowadzoną działalność. Licencje i certyfikaty są wstępną informacją potwierdzającą kwalifikacje pracowników biura. Natomiast uczestnictwo i w szkoleniach i kursach stanowi informacje wskazującą na to, że dane biuro regularnie poszerza swoją wiedzę tak aby była zgodna z aktualnymi wymogami.

Przy wyborze biura bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na zakres oferowanych usług. Z reguły dobrze, gdy biuro księgowe jest w stanie zapewnić swojemu klientowi kompleksowe usługi księgowe poszerzone o usługi kadrowe, doradztwo podatkowe oraz reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Do tego dobrze, gdy początkujący przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej oraz wsparcie w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania.

Lepiej współpracować z małymi czy dużymi biurami rachunkowymi?

Na pewno zlecenie księgowości na zewnątrz jest z perspektywy przedsiębiorcy znacznie wygodniejsze niż samodzielne prowadzenie rachunkowości. Takie działanie pozwala na dużą oszczędność czasu i przede wszystkim redukuje się szansa na popełnienie ewentualnych błędów podczas rozliczeń.

Przed dokonaniem wyboru o tym, które biuro rachunkowe wybierzemy warto zastanowić się jaki zakres usług jest nam potrzebny. Czy potrzebne będzie doradztwo podatkowe czy może wystarczy korzystanie z usług rachunkowych. A może niezbędna będzie pełna księgowość wraz z dodatkowym pakietem usług np. kadrowo-płacowych lub doradczych? W zależności od tego jaki zakres będzie potrzebny można dokonać selekcji ofert. Jeśli potrzebujemy wyłącznie usług rachunkowych to wystarczy nam skrupulatna księgowa prowadząca małe biuro rachunkowe. Jeśli natomiast prowadzimy średnią lub dużą firmę co z reguły wiąże się z bardziej skomplikowanymi rozliczeniami to rozsądne będzie skorzystanie z dużych i doświadczonych biur rachunkowych. Z reguły w tak zwanych dużych biurach rachunkowych można liczyć na współpracę z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz innymi specjalistami. Poza kompetencjami i certyfikatami danego biura rachunkowego warto także zorientować się, czy dane biuro specjalizuje się w obsłudze firm z naszej branży.

Nasz klient otrzymuje szeroki zakres usług, typu:

 • Dedykowanego doradcę i obsługę księgową po polsku, rosyjsku lub angielsku
 • Dedykowanego księgowego i kadrowego
 • Ewidencję księgową swoich operacji w systemie informatycznym .
 • Roczne sprawozdanie finansowe
 • Stany magazynowe
 • Obsługę kadrowo – płacową pracowników
 • Adres siedziby
 • Możliwość uzyskania zezwolenia na zatrudnienie pracowników zagranicznych
 • Konsultacje doświadczonych księgowych i finansistów w ramach abonamentu
 • Bezpłatna strona www firmy na międzynarodowym portalu ogłoszeniowym po polsku, angielsku i rosyjsku https://4biz2.biz
 • Wyjście na rynki międzynarodowe poprzez bezpłatne ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym po polsku, angielsku i rosyjsku https://4biz2.biz
 • Bezpłatna 7 dniowa reklama banneru na na międzynarodowym portalu ogłoszeniowym https://4biz2.biz
 • Mailing swojej oferty towarów lub usług do klientów z wybranej branży
 • Przygotowanie do uzyskania kredytu w banku.
 • Otwieranie rachunku bankowego

Świadczymy usługi w całej Polsce

Jeżeli interesują Cię usługi księgowe w Warszawie, oferty biur rachunkowych (księgowość dla sp. z.o.o., pełna księgowość), usługi rachunkowe, szukasz biura księgowego z pełna księgowością w Warszawie, prowadzenie księgowości dla spółek, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli Twoim miejscem działania nie jest Warszawa, to również nie stanowi problemu. Nasza firma rachunkowo-księgowa działa nie tylko w obrębie województwa Mazowieckiego, ale również w całej Polsce. Prowadzimy obsługę księgową po rosyjsku i angielsku. Bezpłatnie skonsultujemy Twoje pomysły napisz do nas office@progressholding.pl

Działamy na terenie całego kraju

Prowadzimy obsługę po polsku, rosyjsku i angielsku

Bezpłatnie skonsultujemy Twoje pomysły

Inne rozdziały
baner-doradztwo-1
Cennik usług księgowych
SPRAWDŹ
baner-doradztwo-1
Usługi towarzyszące księgowości
SPRAWDŹ
×

Zamówić rozmowę